Síla sociálních sítí


V dnešní době jsou sociální sítě tak populární, že je každý má. Konkrétně hovořím asi o té nejznámější (Facebook), potom je taky docela v módě Instagram a Tiktok. A je jasné, že na sociálních sítích dneska tráví čas spoustu lidí. A když říkám čas, tak tím nemyslím třeba hodinu. Může to být rozhodně více času. Na Facebooku jsou různé skupiny, profily, najdete tam skupiny nejrůznějších témat. A napadlo vás někdy, že díky správě sociálních sítí Imperialmedia se můžete v dnešní době i prosadit? Přesně takhle jednoduché to je. Vynikáte v něčem, nebo si chcete založit second hand s oblečením? Ideální příležitost, jak zkusit sílu sociálních sítí a to, co dokážou.

web

A myslím si, že nebudete vůbec litovat. Na Facebooku je totiž možnost si založit i svoji vlastní skupinu i stránku. Dejme tomu, že si chcete otevřít second hand. V tom případě vytvoříte veřejnou skupinu, aby ji všichni mohli vidět a začnete přidávat příspěvky a fotky. Abych se dostala k těm fotkám, ty jsou taky celkem důležité pro to, aby lidé měli představu o tom, co ve vašem obchodě mohou nakoupit.

web

A právě fotkami si přilákáte i mnohem více zákazníků, než kdyby tam nebyly. Zkuste ale fotky nějak pěkně nafotit a neodbýt to. To, jak fotka vypadá, taky hodně může změnit. Rozhodně ale nedávejte na skupinu žádné rozmazané fotky. Nepůsobilo by to profesionálně a ostatní by to od koupě spíše jenom odradilo, než přilákalo. Ale asi vám nebude stačit jedna sociální síť. V dnešní době čím více sociálních sítí máte, tím více se můžete prosadit. A Instagram si můžete založit taky a přidávat tam fotky a popisky oblečení ze second handu. Co zrovna nabízíte, za jakou cenu a tak dále. A věřte mi, že vám to pomůže a zákazníci budou ještě více nadšení. Důležité je ale být na skupině aktivní a přidávat příspěvky, jinak by to nepůsobilo dobře.