Jak si vypomáhat se zvyšováním testosteronu

Také patříte k lidem, co se raději z opatrnosti vyhýbají Viagře bez receptu erectmax.cz a sází na přírodní léky, například bylinky? Výhodou bylinné léčby je to, že cílí na mnohé příčiny vašich obtíží, a působí komplexněji, než synteticky vyrobené (syntetizované) látky v laboratoři. Bylinky vás také neohrozí vedlejšími účinky, a pokud se některé dostaví, jejich projevy jsou obvykle velmi mírné.

dívka v přírodě

Bylinná léčba bývá ovšem účinnější, například v případě povadající erekce, pokud ji podpoříte vlastní vůlí ke změně životního stylu.

Zklidněte svou mysl

Vůle něco dokázat je vnitřní pohnutí mysli, která souvisí se srdeční čakrou, proto se také takovýmto lidem přezdívá, že jsou srdeční, otevření, láskyplní a moudří. Abyste podnikali samá pozitivní rozhodnutí a měli i pozitivní nápady, je nutné mysl zklidnit a nenechat se vykolejit stresovými faktory kolem vás, co právě mysl odvádí od pravdy a moudrosti. Pravdu lze rozpoznat jedině citem – intuicí, a ta vám pak bude pomáhat v každodenním životě i v sexuální oblasti. Sex je totiž výměna informací mezi dvěma partnery, není to jen čistě o zasouvání penisu do vagíny, jde o silně energetickou záležitost.

dívka na židli

Pozorujte partnerku při práci

Ztráta erekce a chuti na sex bývá často spojována s nezájmem o partnerčin život, její tužby a přání či životní styl. Snažte se jí co nejvíce porozumět a vnímejte její energii, její lásku, ale i tělesné půvaby co nejintenzivněji. Někteří muži tvrdí, že je vzrušují docela obyčejné životní momenty, o kterých byste ani neřekli, že mají cosi společného s erotikou. Například pozorujete její siluetu ve sportovních kalhotách, jak zalévá pokojové rostliny, anebo žehlí prádlo a stojí při tom bosá na špičkách. Vnímáte její krásná chodidla i růžové dlaně, jak si svými hbitými prsty na rukou i na nohou užívá každičký drobný pohyb. Možná vás vzruší i dlouhé kadeře a její pot, který k vám proniká z lehce zpoceného podpaží.