Umělá orchidej na svatební stůl

Umělé květiny se v současné době těší velkému zájmu spotřebitelů, a není to zrovna tím, že by si jejich výrobci potrpěli na masivní reklamu v televizi, reklama se tu totiž vytváří sama, tím, jak je o výrobky mezi lidmi poptávka na základě osobních zkušeností. Už se jaksi do éteru rozkřiklo, že dnes nejsou tyto výrobky pouhou náhražkou, co se hodí leda tak na hřbitov, ale že si můžete umělou orchidej, buxus nebo tulipány položit klidně na svatební stůl, anebo do spoře osvětlené místnosti jako dekorativní výzdobu.

umělá orchidej

Oslava v podobě zahradní párty

Pořádáte-li rodinnou oslavu v zahradních prostorách, například pod párty stanem, anebo přímo pod širým nebem, umělá orchidej tu může být dobrou volbou. Na první pohled je téměř k nerozeznání od živých rostlin a zároveň máte prostřednictvím této volby šanci vyzdobit stůl těmi nejkrásnějšími květy, co v přírodě naleznete. Orchideje byly a jsou považovány za luxusnější záležitost, proto se jim také věnuje pozornost mezi mnoha pěstiteli, a dokonce je orchidejím věnována celá výstavní expozice v botanické zahradě v Liberci.

umělé květy orchidejí

Pěstování živých orchidejí ovšem vyžaduje specifické podmínky a není tak snadné si s nimi pohrát tak, aby vám neustále kvetly a byly očím pro radost, nehledě na to, že vyzdobit s živými květy svatební či narozeninový slavnostní stůl na zahradě je velmi riskantní jednak proto, že do něj může někdo vrazit a květiny povalit a polámat, a pak mohou květiny utrpět na přímém slunci.

Nesvědčí jim ani příliš velké výkyvy teplot, silnější vítr a příliš suchý vzduch, tím pádem by vás oslava přišla zkázou živých orchidejí poměrně draho. S umělými květinami můžete i hruběji zacházet, můžete je ponechat na slunci třeba celý den, mohou zmoknout v prudkém lijáku a zřejmě přečkají i krupobití. A klidně je můžete ponechat venku i v mrazivém počasí.