Kvalitní hypotéka


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si vzali hypotéku a pořídili už konečně vlastní bydlení? Hodně lidí ale touží hlavně po tom, aby někde bydlelo a nepotřebují https://www.prozeny.cz/clanek/jak-to-vidi-chlap-proc-nektere-zeny-nepotrebuji-sex-16169 k tomu ani hypotéku. Já tohle chápu, protože v dnešní době mít hypotéku je někdy opravdu hodně složité. Proto já sama osobně jsem si řekla, že já bych hypotéku docela chtěla ale zase na druhou stranu mám veliký strach, že bych se musela zadlužit. Nemám ráda dluhy, a tak jsem si řekla, že raději budu bydlet s partnerem ještě nějaký čas v nájmu, než si třeba našetříme alespoň půl milionu korun, abychom měli jistotu, že potom budu hypotéku mít z čeho splácet.

Konečně máme nový dům.

A takhle, když s partnerem ještě nemáme vůbec žádné úspory, tak se mi do hypotéky vůbec nechce. Jenomže moje kamarádka mi řekla, že má americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Musím se přiznat, že jsem o tom ale ještě nikdy neslyšela. Vůbec nechápu, jak může existovat hypotéka, která je americká, a ještě k tomu bez dokládání příjmů. Proto jsem se kamarádky zeptala, aby mi vysvětlila a řekla více informací o tom, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Kamarádka mi řekla, že už se na to dívala a že už to má také sjednané. Kamarádka tedy se mnou zašla do banky, abych se podívala na více informací a aby mi pan bankéř řekl více podrobností o americké hypotéce bez dokládání příjmů.

Plánek na nový dům.

A musím uznat, že je to docela skvělý finanční produkt. Ještě jsem si vzala týden na rozmyšlenou a s partnerem jsme se domlouvali, jestli si americkou hypotéku bez dokládání příjmů vezmeme. Partner řekl, že by byl pro, že jestli budu s tím souhlasit, že by byl opravdu rád, protože on už si prý vyhlédl jeden malý byt o velikosti 2 + 1, který by si chtěl koupit. Prý jsou to jenom dvě místnosti, ale prý v místnosti jsou veliké, takže bychom se nemuseli nikde mačkat a měli bychom také dost prostoru.