Dům a zahrada


Také byste si k velkému do mu přáli nÄ›jakou zahradu? Pokud ano, tak já se vám vůbec nedivím, protože když už máte domeÄek, tak je logické, že také budete mít nÄ›jakou zahradu, i když samozÅ™ejmÄ› znám dokonce dvě rodiny, které mají veliký dům, ale nemají vůbec žádnou zahradu. A vy se jistÄ› ptáte, jak to tedy mají s tím, když jdou domů anebo když tÅ™eba chtÄ›jí jít na zahradu? SamozÅ™ejmÄ›, že oni jít ven můžou, akorát tÅ™eba klidnÄ› i k nim můžou chodit úplnÄ› cizí lidé, protože vlastnÄ› ten pozemek pÅ™ed jejich domem není vůbec jejich. Takže klidnÄ› kousek od domu můžou parkovat i cizí lidé anebo tÅ™eba nÄ›kdo cizí si tam může udÄ›lat piknik anebo tÅ™eba i nÄ›jaký táborák.

Líbí se mi veliké zahrady.

JednoduÅ¡e to není vůbec zahrada tÄ›ch lidí, kteří tam mají dům, takže to opravdu je hodnÄ› složité. A znám takové lidi, kteří mají dokonce i příjezdovou cestu, která není jejich. Taková příjezdová cesta není v jejich osobním vlastnictví. Řeknu vám, že je to opravdu hodnÄ› složité, protože potom vznikají také různé neshody a také různé hádky. Já se tomu nedivím, protože mÄ› by také opravdu hodnÄ› vadilo, kdybych si koupila dům a potom bych zjistila, že k tomu není vůbec žádný pozemek. To znamená, že by opravdu úplnÄ› každý ÄlovÄ›k mohl jít k vám. Jako ne sice domů, ale k vám pÅ™ed váš dům a tak podobnÄ›. Pokud i vy byste chtÄ›li mít zahradu, tak samozÅ™ejmÄ›, že si ji také můžete koupit.

Miluji květiny na zahradě.

Zvlášť zahrada nemusí být primárně jenom u domu, ale mnoho lidí, třeba když mají i byt, tak si koupí někde zahradu nebo chatu a potom jezdí relaxovat. To je opravdu perfektní, protože když máte vlastní zahradu a třeba ji máte je mimo váš dům anebo byt, tak potom také si můžete dělat opravdu veliké hostiny, protože třeba když si uděláte někde táborák na zahradě, tak vám to bude vadit. Kouř vám bude lítat do oken dovnitř. Tohle opravdu nemám ráda, když třeba někde jsem a griluji a potom vleze kouř anebo nějaký zápach do mé ložnice.