Práce u bazénu


Neříkejte, že jste nezažili. Tatínek krásně oblečen na návštěvu jde kolem a něco vidí na hladině. Natáhne se pro to, ujedou mu nohy a plác, už je tam. Pohledy přítomných do nebe, pátrající ve dne po hvězdách jsou více než vypovídající. Takto se lépe dusí smích. A vidíte, vůbec se to nemuselo stát. Stačila teleskopická tyč, na jejímž konci je síťka.

Pokud nemáte tušení, co je to teleskopická, tak ihned vysvětlím. Ačkoli jsme již před chvílí brejlili do hvězd, tak zrovna tato tyč nemá s klasickým teleskopem nic společného. Tím se skutečně pozorují hvězdy. Ale teleskopická tyč znamená toliko to, že je výsuvná.

velký bazén

U bazénu pak potřebujeme takovou, která má na druhém konci již řečenou síťku. Ta nám posbírá to největší znečištění vody. Což je v praxi například listí, drobné klacíky a věcičky, které nám do bazénu nafouká vítr. A to vše jen proto, že jsme bazén nepřikryli. Ovšem tyto nečistotu tam mohou vlétnout i při koupání samotném, takže ta síťka je opravdu nutná.

balónky na hladině

Jistěže můžete mít i ulomený klacek a na něm starou punčochu. Službu to udělá stejnou, ale jak to vypadá. A navíc se to špatně skladuje. Takže vše jednoznačně hovoří pro teleskop. A pozor, pokud si pořídíte takovou tu drobátko dražší, nemusí na jejím konci být jen síťka. Tyto jsou koncipovány tak, že se již v jejich názvu vysvětlí, co a jak. Má totiž název teleskopická tyč k bazénovému příslušenství. Což znamená, že na druhý konec, než má držadlo, můžeme nasadit cokoli. Například kartáč, nebo koncovku hadice od vysavače. Což oceníte zejména při vysávání rohů bazénu, tedy míst, kam se vysavač nedostane.

Nuže, neváhejte a klikněte na odkaz. Jedině tak se totiž k výše citovanému výrobku dostanete. Je to ta nejrychlejší a také nejlepší cesta. A také je pochopitelně nejlevnější, jak jinak. Ostatně to uvidíte sami ihned jakmile na onen odkaz kliknete.