Umět hrát na klavír se vám může hodit i pro amatérské účely


Že si profesionální klavíristé mohou vydělat i slušné peníze, není žádným tajemstvím, koncerty moderní a vážné hudby jsou stále vyhledávanou formou zábavy ve volném čase, ovšem to neznamená, že by hra na klavír v amatérském podání nemohla také přinášet své ovoce. Kupříkladu tehdy, jestliže se jedná o osamělého muže, který hledá ženu či dívku k bližšímu seznámení a do partnerského vztahu.

hra na klavír

Představte si, že jste muž, který sice vypadá jako manekýn, ale ve skutečnosti se neumí pořádně vyjadřovat, jeho morální vlastnosti také nejsou žádná sláva a navíc neumí vzít za práci a je vlastně jen takovým lenivým lemplem. Na první pohled jistě okouzlí desítky žen, ale jakmile dotyčné zjistí, jaký ve skutečnosti je, dají od něj ruce pryč.

výuka hry na klavír

Morální kredit, šikovnost, zručnost a dovednost jsou zkrátka pořád na prvním místě, a má-li dotyčný dobrý vztah i k dětem, většinou pak bývá ruka v rukávě. A teď si zkuste opět představit situaci, že pozvete dívku k sobě domů na první rande, a třeba i s vašimi přáteli, aby neměla dotyčná obavy, že tam budete sami. Uspořádáte malý večírek, zajistíte vhodné občerstvení a posedíte v obývacím pokoji, když se znenadání potají ze společnosti vytratíte do ložnice a odtud se začnou ozývat tóny nejslavnějšího Klavírního koncertu č. 1 b moll op. 23 od Petra Iljiče Čajkovského, anebo některá zdařilá díla od Chopina, Mozarta, Dvořáka, Beethovena, Rachmaninova či Schuberta.

preventivní prohlídka u zubaře

V takové chvíli většina hostů obvykle utichne a vaše dívka snů ihned pozná, co jste zač. Nemusíte dál už nic říkat, vše proběhne beze slov, ve vší skromnosti, v lásce a pokoře. Kdybyste ovšem neabsolvoval výuku hry na klavír https://www.zonaumeni.cz/kurzy-a-tabory, nic takového by se nestalo. Umět hrát na klavír je velké plus, je to obrovský benefit do každého vztahu a drtivá většina žen tuto schopnost také ocení, zvláště pokud zůstáváte i nadále skromný, laskavý, empatický a milující muž se srdcem na dlani.