Prima dovolená


Musím uznat, že opravdu hodnÄ› lidí má rádo dovolenou anebo také cestování. Abych se pÅ™iznala, tak dovolená je pro mÄ› opravdu srdcová záležitost. Já osobnÄ› bych bez dovolené nemohla být a také bych potom nemohla pracovat. Mnoho lidí si právÄ› kvůli tomu myslí, že jsem rozmazlená a že potÅ™ebuji mít jenom dovolenou a tak podobnÄ›. Jenomže tohle vůbec není pravda. Je pÅ™eci opravdu naprosto dokázané, že lidé, kteří jsou unaveni, tak potom také nepodávají v zamÄ›stnání tak velké výkony, jako kdyby tÅ™eba například potom byli odpoÄatí. Proto jsem si Å™ekla, že kdybych já osobnÄ› byla zamÄ›stnavatel a nebo podnikala, tak bych svým zamÄ›stnancům dopřávala opravdu kvalitní dovolenou. Tak aby si pořádnÄ› odpoÄinuli a také, aby vÄ›dÄ›li, že odpoÄinek je pro nás lidi opravdu hodnÄ› důležitý. Pokud lidé chtÄ›jí mít také perspektivní zamÄ›stnání, mÄ›li by také odpoÄívat.

Dovolená a relax.

Víte vůbec, co je to syndrom vyhoÅ™ení a podobnÄ›? Pokud trpíte syndromem vyhoÅ™ení, tak jistÄ› to poznáte. Protože budete unavení a nevrlí a budete také vzteklý a drzí a sprostí. Můžete se také zhroutit a nebo trpÄ›t potom vysokým tlakem. Proto tady opravdu pÅ™ichází na Å™adu to, abyste si odpoÄinuli. A pokud je váš syndrom vyhoÅ™ení už opravdu hodnÄ› složitý a dlouhodobý, tak vám pomůže alespoň mÄ›síÄní dovolená. Vy si možná říkáte, že je to opravdu hodnÄ› a že si tohle nemůžete dovolit být mÄ›síc nÄ›kde mimo práci.

Miluji dovolenou!

Jenomže mi věřte, že zdraví je pÅ™ece jen více důležité, než tÅ™eba nÄ›jaké peníze. Je logické, že ty peníze si vydÄ›láte potom zpátky. A opravdu vám mohu napsat. Je naprosto logické, že lidé, kteří jsou Å¡Å¥astní a zdraví, tak také podávají v zamÄ›stnání lepší výkony a potom také nebudou se více ulejvat. Protože moje kamarádka se velice Äasto ulejvá z práce, kdy chodí stále jenom na záchod telefonovat, protože její zamÄ›stnavatel jí nechce dát dovolenou na svatbu.