Skladový kontejner vám vytrhne trn z paty


Chodíte rádi venku v přírodě naboso? Je to moderní trend a někteří lidé dokonce vyhledávají bosonohé chodníčky, na nichž stimulují reflexní body na chodidlech a nahrazují jimi masážní terapii. Chodit bosky v přírodě je přirozené, ale pouze na vhodném povrchu. Jakmile totiž vkročíte do blízkosti šípkového keře nebo bodláčí, může se nepříjemně poranit, a pak budete hledat někoho, kdo vám vytrhne trn z paty.

přeprava kontejnerů

Tento příslovečný příměr jsme zde nezmínili náhodou, protože se můžete dostat do nepříjemných situací, a ty pak připomínají vytahování trnu z bosého chodidla. Máme tím například na mysli rekonstrukci rodinného domu. Představte si, že jste si domluvili zhotovení podlahového vytápění, abyste umožnili bosým chodidlům patřičný komfort i v zimních měsících při našlapování po vyhřáté dlažbě, a že za čtrnáct dnů u vás začne jeho výstavba. Nedomysleli jste ale, kam umístit všechny předměty z domu, protože topení v podlaze bude pokrývat většinu podlahové plochy objektu, a vy nemáte na zahradě dostatečně velkou garáž nebo kůlnu.

námořní plavba

Můžete nechat vystěhovat nábytek a spotřebiče stěhovací firmou a umístit věci do jejich úložiště, ale to bude poměrně z ruky a bude-li zapotřebí vyzvednout nějaký předmět, budete vážit dalekou cestu, což se ekonomicky i časově nevyplatí.

Máme lepší nápad – pronájem skladu z Prahy otpsklady.cz. Skladový ocelový kontejner o rozměrech šest metrů na délku a dva a půl metru v průřezu (šířka krát výška). Do jeho útrob se vejde celkem 37 krychlových metrů předmětů, což teoreticky pokrývá základní vybavení dvoupokojového bytu. Kontejnery můžete pronajmout i dva nebo tři, anebo kontejner dvojnásobné délky, záleží na vašich možnostech a na dohodě s pronajímatelem.

Pronájmy lze uskutečnit na dobu řádově v týdnech i měsících a případně lze smlouvu o pronájmu prodloužit. Není problém mít na zahradě toto úložiště třeba celý rok, například pokud plánujete rekonstrukci více rozsáhlou.