Svatba jako z pohádky


Dříve bylo běžné, že svatby probíhaly především na radnicích. I dnes se zde několik svateb odehraje, ale většina párů chce mít svatbu netradiční. Je moderní se vzít někde na louce u lesa, ve svatební stodole nebo třeba v zahradní restauraci. Nejdůležitější je výběr svatebního místa a termínu. Většina lidí chce svatbu v létě, protože letní měsíce jsou nejhezčí a počasí bývá ideální. Jestli se chcete brát v létě někde mimo radnici, určitě je dobré začít si vše rezervovat zhruba rok před vaším termínem, protože zhruba rok je čekací doba na vše stěžejní – na volný termín na vašem vysněném místě.

svatební fotografka

Většinou se nevěsty samy ujímají příprav, protože chtějí mít vše podle sebe. Inspirace je všude plno, a zvláště na sociálních sítích, kde najdete spousty fotografií od lidí, kteří na svatby něco dodávají. Na sítích prezentují svoje výrobky floristé, cukráři, svatební salony i zlatnické dílny. Jestli zatím nevíte v jakých barvách si svatbu chcete připravit, sociální sítě jsou pro vás hodným místem kde hledat.

Kromě základních věcí jako je výzdoba a dekorace je dobré myslet i na služby. Nevěsty si musí zajistit manikúru, kosmetiku a svatební účes, a v neposlední řadě je potřeba myslet na to, aby vám měl svatbu kdo nafotit. Jste ze Zlínského kraje a hledáte, který svatební fotograf – Zlínský kraj má ve váš termín volno? Můžete oslovit přímo fotografy z města, ale většinou lidé najdou fotografa, jehož práce se jim líbí nejvíc, bez ohledu na vzdálenost. V takovém případě je potřeba počítat i s úhradou nákladů za cestování a případně i za ubytování. Záleží na tom jak dlouhá svatba bude.

focení svatby

Co chcete nafotit?
Fotograf se nejlépe vybírá podle jeho fotek. Proto si u každého fotografa projděte jeho svatební fotografie, kterými se chlubí i samotné páry. Můžete si nechat vyfotit celou svatbu od ranních příprav až po noční veselí.