Bydlení do pár týdnů

V životě nastávají různé situace, které nám mohou pořádně zamíchat s našimi plány. Soud ale víte dostatečně dopředu že se stane něco co vám znesnadní život, můžete to nakonec využít tak, že půjdete do něčeho co jste dlouho odkládali. Typický příklad je stavba domu. Mnoho lidí sní o tom že si pořídí vlastní dům ale bojí se všeho toho zařizování okolo. Ztráta dosavadního bydlení pro vás může být tím správným a potřebným impulsem.

klíč k domu

Jestli máte vyřešené finance, máte to nejhorší za sebou
Máte vyřešenou finanční stránku stavby domu? Víte že máte schýlenou hypotéku a nebo máte hotovost, která vám stavbu domu bez problémů pokryje? Na co ještě čekáte? Levnější domy už nebudou, dá se očekávat spíše další zdražování. Proto je dobré stavební pozemek hledat rychle, abyste jej sehnali za přijatelnou cenu. Všechno totiž zdražilo, pozemky nevyjímaje. Nejlepší je najít pozemek který je rovný v blízkosti města kvůli občanské vybavenosti.

Když už si můžete vybrat
V dnešní době si každý může vybrat jaký dům by chtěl mít. Někdo touží striktně po zděném dumku, ale jsou i lidé, zejména mladí, kteří zvažují spíše ekonomické dřevostavby. Dřevostavbu volí hlavně lidé, kteří chtějí bydlet již za pár týdnů. Dřevostavby se totiž montují a tak je jejich stavba o dost rychlejší než je tomu u zděných domů.

montáž dřevostavby

Cena za provoz rozhoduje
Je vám jedno jaký typ domu budete mít ale jde vám o náklady za provoz? V dnešní době jsou ekonomické i dřevostavby díky použitým materiálům a technologiím. Naše domy jsou vybaveny solárními panely a tepelným čerpadlem. Obě tyto technologie vám pomohou snížit náklady za vytápění a za odběr elektřiny. Každý dnes chce nějak ušetřit a pokud k tomu budete o něco méně závislí na dodávkách elektřiny a tepla, je to jen plus.
Prohlédněte si naše předané domy a uvidíte, že jsme skvělá volba pro stavbu vašeho domu.