Už vybíráte oznámení?


Příprava svatby probíhá většinou několik měsíců před svatbou. Je potřeba zařídit poměrně hodně věcí, ale pokud si zařídíte jdou věc po druhé, půjde to samo a na nic nezapomenete. Je dobré si připravit seznam všech věcí, které se vám líbí, a které byste na svatbě chtěli. Jedna z prvních věcí je svatební oznámení, které se i v dnešní době dává v papírové podobě.

Jaké barvy frčí
Módní trendy kupodivu prosakují i do oblastí, do kterých byste to neřekli. Módními trendy se neřídí jen oblečení, ale i bydlení a také společenské události, do kterých svatba rozhodně spadá. Svatby jsou většinou elegantní, někdy rozverné a moderní, ale všichni se snaží držet toho, že by se měli hezky a vkusně obléknout. Samozřejmě to není pravidlo a někdy se setkáme i s pořádně odvázanou svatbou, kde neplatí žádná zažitá pravidla.

kreslené oznámení

Dá se říct, že každý rok je trendy jiná barva. Jsou ale i barvy, které budou moderní i několik let. Určitě vám neuniklo, že v posledních letech je extrémně populární eukalyptová zelená a obecně eukalyptus v jakékoliv podobě. Vidíme ho nejen v klopách u pánů, ale i ve svatebních kyticích a ve vázičkách na stole. Tato světle zelená brva má tu výhodu, že se dá zkombinovat třeba s krémovou, s bílou a nebo se zlatou. Když si projdete bazary, najdete na nich mnoho čerstvě provdaných žen, které prodávají zbytky svatební výzdoby. A ve většině z nich eukalyptus najdete.

elegantní oznámení

Téměř každá nevěsta dává přednost tomu, že bude mít svatbu sladěnou do vybrané barvy. Tato barva se promítne jak do výzdoby v místnosti, tak i do výzdoby na stole a případně i do oblečení pro ženicha. Tak proč do barvy nesladit i svatební oznámení? Můžete ho mít v jakékoliv barvě. Můžete si vybrat třeba svatební oznámení fialové, a to hned v několika odstínech této krásné barvy, která symbolizuje lásku a peníze. Máme desítky návrhů, ze kterých si jistě vyberete.