Sháníte na svoji zahrádku nějaké pískoviště pro děti? Máme rpo vás skvělý typ!

Máte velkou zahradu se skluzavkou, dětským bazénkem, různými průlezkami, nebo jste ředitelem či ředitelkou/učitelkou v mateřské školce a sháníte na školní zahradu nějaké pískoviště pro děti? Kde si děti více vyhrají a kde prožijí více zábavy než právě na pískovišti, kde mohou stavět bábovičky, hrady, nebo vykopávat různé díry? Pak jste narazili na správnou internetovou stránku. Nabízíme pískoviště dřevěné, pískoviště s krytem, dětská pískoviště s lavičkami aj. Všechny tyto pískoviště jsou vyrobené ze dřeva. O nás – jsme česká firma, která se věnuje dětským hřištím po dobu již 15 let. Dovážíme hřiště značky – Playdale, Jungle Gym, Blue Rabbit, Palmako, aj.

hrad postavený z písku

Prodáváme krásná dětská pískoviště vyrobená ze dřeva. Krásné pískoviště je například dřevěné pískoviště Vladeko s lavičkami. Má tvar čtverce s krytem od české firmy Vladeko, je vyrobené z hoblovaného dřeva z borovice, je upravené přímo na míru, součástí je také montážní a spojovací materiál. Co lze k tomuto pískovišti dokoupit? Tak v první řadě písek cca 6-8 pytlů, dále tkanina na dno, impregnace, sada hraček, stříška pro zastínění.

hračky na písek

Dále nabízíme právě pískoviště pro veřejný sektor, jako jsou pískoviště vhodná pro mateřské školky, například otevřené dětské pískoviště Sandbox with Canvas cover – tento typ pískoviště se hodí na různá dětská hřiště, nebo právě do mateřských škol, do parků atd. Dále můžeme pokračovat pískovištěm s posuvným krytem Sandbox SD což je dětské pískoviště vyrobené z hoblovaného dřeva z borovice ošetřeného ekologickou impregnací. Moc hezkým pískovištěm, které bude zdobit vaši zahrádku je dětské pískoviště s plátěnou stříškou – Vladeko. Je to menší, bíle natřené pískoviště se zelenou střechou vyrobenou z látky.

Co dalšího prodáváme?
Neprodáváme pouze pískoviště, ale naše společnost prodává také různá dětská hřiště, dětské domečky, dětské skluzavky, dětské houpačky. Více informací najdete na naších internetových stránkách.