Jde to i bez podprsenky

Bez podprsenky https://www.lifties.cz/ je život příjemnější i zdravější, to vám potvrdí každý rozumný lékař a kdokoli jiný, kdo je do této problematiky zasvěcen. Je totiž známo, že podprsenka je něco jako sádrový korzet, který vám v nemocnici navléknou na nohu, když si zlomíte lýtkovou kost. Sádru nosíte nepřetržitě několik týdnů a poté, co vám ji sundají, musíte podstoupit rehabilitaci, a to nejen kvůli postupnému uvádění nemocné nohy do běžného režimu, ale zejména z toho důvodu, že vám za tu dobu významně ochabne svalstvo. Jestliže jej nezatěžujete pohybem, mizí vám doslova před očima a je to viditelné i na první pohled.

dívky v plavkách

Velmi podobné to je i s podprsenkami, které zabrání svalstvu hrudního koše udržovat prsy ve správném tvaru, po pravidelném nošení podprsenek budou vaše ňadra povislá a škaredá a nebude to ani fyzicky příjemné. Jak to ale udělat, když podprsenku skutečně odmítáte nosit, ale chodíte do společnosti v průsvitných halenkách a dalších oděvech, kde je podprsenka vysloveně nutností? Využijte kryty na bradavky, které zakryjí pouze to, kvůli čemuž vzniká mezi lidmi tolik nepříjemností.

dívka v plavkách

Toto je svým způsobem psychologická hra. Všimněte si, až půjdete na plovárnu nebo do bazénu, že většina žen (pokud nenosí vysloveně jednodílné plavky) obléká dvoudílné modely s podprsenkou velmi tenkou a s takovým tvarem, který dává vyniknout vnějším obrysům poprsí, takže se každý ihned dovtípí, zda máte prsy malé či velké. Nad tím se ovšem nikdo nepozastaví a každý vás na plovárně přijímá takovou, jaká jste. Jenže jakmile odhalíte bradavky, vše se náhle mění a z vašich prsů se stává silný erotický podnět.

Vnímáte ten rozdíl? Stačí zakrýt pouze bradavky, a ačkoli máte na sobě tenkou halenku, o nic v zásadě nejde, takže klidně můžete podprsenku odložit a ponechat ji doma v prádelníku. S kryty bradavek pak můžete vyjít do společnosti i do přírody, v zásadě kamkoli chcete, a podprsenku pak již nebudete vůbec potřebovat.